Rowerek biegowy drewniany 2w1 Twist Safari by Mamala.leo White
Symbol E02.004.1.1
Kod kreskowy 5909375421210
Dostępność

Poznajcie najnowszy efekt współpracy Sun Baby i @mamala.leo - rowerek biegowy TWIST SAFARI!


Limitowana seria, unikalny, zwierzakowy design i dwie odsłony kolorystyczne sprawią, że każdy chłopiec i dziewczynka będzie mógł znaleźć coś dla siebie.


Rowerek powstał we współpracy firmy Sun Baby ze znaną influencerką @mamala.leo, która swoimi pomysłami dzieliła się z naszymi projektantami, Olgą i Tomkiem Housmann, dzięki czemu powstał ten jedyny w swoim rodzaju, oryginalny rowerek, charakteryzujący się pięknym wzornictwem, które ucieszy oko każdego rodzica, a przede wszystkim dziecka.


Możliwość zmiany z rowerka trójkołowego na dwukołowy sprawi, że będzie idealny dla 2 latka, ale także dla 5 latka!


Jak zapewnić dziecku łatwą przesiadkę z rowerka trójkołowego na biegowy? Z rowerkiem „Twist” 2 w 1 to całkiem proste! Na początek rowerowej przygody maluszek jeździ na trzech kółkach, które zapewniają stabilność, co chroni przed wywrotką. Po opanowaniu jazdy na trzech kołach, przekształcamy pojazd w rowerek biegowy i...w drogę!


Czy ten rowerek jest odpowiedni dla Twojego dziecka? „Twist” jest przeznaczony dla chłopców i dziewczynek w wieku od 2 do 5 lat, jednak dzięki regulacji wysokości siodełka i ramy, może służyć mniejszym maluchom. Jak to działa?  • Jeśli chcemy korzystać z funkcji rowerka trójkołowego, montujemyz tyłu rowerka dwa małe koła (10 cali).

  • Gdy chcemy korzystać z funkcji rowerka biegowego, odkręcamy małe koła i montujemy jedno koło duże (12 cali).

  • W zestawie otrzymują Państwo wszystko co niezbędne do transformacji rowerka – koła (małe i duże), zestaw kluczy, instrukcję, plus mnóstwo frajdy z jazdy!

DANE TECHNICZNE
Max. obciążenie: 30 kg
Rozmiar koła: 12'
Wiek: 24m+
Wymiary: 90x38x52 cm
Wymiary kartonu: 64x34x18 cm
Wysokość siedzenia: 34-49 cm