none
stały dostęp do aktualnej oferty handlowej, możliwość składania zamówień 24 godziny na dobę przez cały rok w dogodnym czasie i miejscu, a także
możliwość śledzenia historii swoich zamówień oraz kontroli bieżącego stanu rozliczeń.
none

1. Wysyłka do magazynu firmy kurierskiej na terenie Polski.

Towar wysyłany jest w paczkach do jednego z magazynów firmy kurierskiej, z którą aktualnie współpracujemy. Informujemy o terminie wysyłki i ilości paczek. Klient musi podać dane osoby odbierającej towar z magazynu kuriera.

Koszty transportu do magazynu ponosi Sun Baby.

2. Wysyłka towaru pod wskazany przez klienta adres.

Możemy zorganizować dostawę w dowolne miejsce w Europie. Zamówienie przygotowywane jest na paletach. Koszt przesyłki uzależniony jest od wagi towaru oraz ilości palet. Po potwierdzeniu opłaty za przesyłkę podajemy termin wysyłki i koszty dostawy. Koszty związane z wysyłką doliczane są do faktury za towar. Współpracujemy tylko z zaufanymi przewoźnikami. Towar jest ubezpieczony.

Koszty transportu ponosi klient.

3. Odbiór towaru z magazynu Sun Baby.

W przypadku, gdy klient organizuje własny transport, odbiór może być dokonany bezpośrednio z magazynu Sun Baby (palety, paczki itp.). Po opłaceniu faktury ustalana jest data odbioru. Podajemy szczegółowe informacje o wadze i objętości towaru. Klient musi podać dane osoby odbierającej towar z magazynu Sun Baby.

Koszty transportu ponosi klient.

© SolEx B2B