sun baby wspolpraca naglowek

Zadbaj o rozwój swojego biznesu. Zacznij współpracę z Sun Baby.


1. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia na rynku produktów dziecięcych.


Nasze towary trafiają do najdalszych zakątków Polski i Europy. Dostarczamy towary do sieci handlowych, sklepów stacjonarnych, internetowych oraz hurtowni. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te wszystkie lata pozwala nam w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.

2. Regularne i terminowe dostawy

Odpowiednie zaplecze logistyczne sprawia, że nasze produkty dostarczane są na terenie całej Polski oraz Europy regularnie i terminowo. Logistykę powierzyliśmy na zasadzie outsourcingu najlepszej firmie kurierskiej. Dzięki temu, nasze towary docierają do każdego klienta, w każdej części Polski w ciągu 48h. Wszystko to stanowi nowoczesną oraz w pełni dostosowaną do warunków rynkowych strukturę sprzedaży.
Ponadto, stale rozwijany i udoskonalany w naszej firmie system drop-shipping pozwala jeszcze bardziej skrócić czas dostawy towaru do klienta ostatecznego.

3. Fachowa obsługa

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby standardy obsługi były jak najwyższe. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Doskonale znają ofertę produktową firmy. Jednym z podstawowych wyznaczników prawidłowego funkcjonowania naszej firmy jest budowanie relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.

4. Nowoczesny system informatyczny

Korzystamy z nowoczesnego systemu informatycznego, który umożliwia szybkie wyszukiwanie produktów, podgląd szczegółowych informacji o każdym z nich, takich jak: zdjęć, szczegółowych opisów oraz danych technicznych. Ponadto nasi klienci mają stały dostęp do swoich zamówień, faktur i nadchodzących dostaw. Oferujemy naszym klientów pełną integrację systemów informatycznych dzięki czemu jeszcze szybciej i bardziej optymalnie mogą być realizowane zamówienia. Dowiedz się więcej.

5. Stały rozwój

Oferta Sun Baby jest stale poszerzana o nowe produkty. Firma na bieżąco reaguje na potrzeby rynku aby zapewnić swoim klientom jeszcze lepszą ofertę. 
sun baby kontakt
Masz pytania?


Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i możliwości współpracy?

Zadzwoń do nas!
tel: 48 67 212 82 25

lub napisz e-mail na adres
biuro@sunbaby.pl