Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży dziecięcej.

Nasz towar trafia w najdalsze zakątki Polski i Europy. Dostarczamy towary do sieci handlowych, sklepów stacjonarnych, sklepów internetowych i hurtowni. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te wszystkie lata, pozwala nam w pełni zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Dostawa zawsze na czas.

Odpowiednie zaplecze logistyczne zapewnia dostawy naszych produktów w całej Polsce i Europie regularnie i terminowo. Nasz towar dociera do każdego klienta w każdym zakątku Polski w ciągu 48 godzin. To wszystko dzięki nowoczesnej strukturze sprzedaży w pełni dostosowanej do obecnych warunków rynkowych. Ponadto system drop-shipping jest stale rozwijany i ulepszany w naszej firmie pozwalając na skrócenie czasu dostawy do klienta końcowego.

Profesjonalny serwis.

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy standard obsługi. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie Jednym z podstawowych wyznaczników prawidłowego funkcjonowania naszej firmy są relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.

Nowoczesny system IT.

Korzystamy z nowoczesnego systemu informatycznego, który umożliwia szybkie wyszukiwanie produktów, podgląd szczegółowych informacji o każdym z nich, takich jak zdjęcia, szczegółowe opisy i dane techniczne. Ponadto nasi klienci mają stały dostęp do ich zamówień, faktur i nadchodzących dostaw. Oferujemy naszym Klientom pełną integrację z naszym systemem informatycznym, dzięki czemu zamówienia mogą być realizowane szybciej i bardziej optymalnie.

Ciągły rozwój.

Oferta Sun Baby jest stale poszerzana o nowe produkty. Firma na bieżąco reaguje na potrzeby rynku, aby zapewnić swoim klientom lepszą ofertę.
© SolEx B2B